Čista srijeda - Pepelnica
Večernju svetu misu u 18,00 sati služio je župnik Tomislav Šporčić.
Korizma ima 40 dana, taj broj ispunjava puninu života, savršenstvo. Isus je 40-ti dan bio prikazan u hramu, 40 dana je od Božića, 40 dana je Isus bio u pustinji i postio. Danas smo pozvani da vršimo pokoru i molimo se, vršiti dobra djela. Bez toga nema dokazivanja kršćanskog života. Evanđelje poziva ljude za dobra djela, pružati siromasima pomoć. Važno je te stavove živjeti u tišini i povučenosti, dobra djela dolaze iz srca, ovo je vrijeme propitkivanja i ispitivanja, nemojmo propustiti dobra djela. Danas se otvaraju nova vrata kroz koja ćemo proći, valja nam poći s bliskim odnosom s Bogom.
Euharistijsko slavlje animirao je crkveni zbor Sv.Cecilije predvođen prof. Brankom Bernardi za orguljama i dječji zbor Anđeli predvođeni č.s. Ljubomirom Lešić.