Pobožnost Bezgrešnom Srcu Marijinu na Krasnu

Udruga hodočasnika i Molitvena zajednica župe Otočac organiziraju pobožnost Bezgrešnom Srcu Marijinu (pet prvih subota u mjesecu). Uz nakane pobožnosti, posebno će se moliti za mir u svijetu i za nakane svakog ponaosob. Pobožnost bi sadržavala sv. ispovijed i pričest, te pješačko hodočašće u Krasno. Molimo sve zainteresirane da se jave voditeljici molitvene zajednice gđi. Jeleni Jergović ili župniku u župni ured najkasnije svaki četvrtak prije same pobožnosti. U dogovoru sa župnikom postoji mogućnosti ispovijedi i sv. mise na Svetištu. Za one koji žele sudjelovati u pobožnosti, a nisu u mogućnosti pješačiti, predlaže se sudjelovanje uz post i molitvu taj dan i sudjelovanje na ispovjedi i sv. misi.

Prva pobožnost kreće u subotu, 05. ožujka 2022. Molimo da se do četvrtka oni koji žele hodočastiti jave:

Jelena Jergović, mob: 091 785 40 06

Bog vas blagoslovio!