Otočac, 26. lipnja 2022. XIII. nedjelja kroz godinu: Župni oglasi

Na današnju nedjelju održava se X. svjetski susret obitelji, ali pozvani su vjernici u čitavom svijetu da se uključe u ovu proslavu prateći događaje koji se zbivaju u Rimu. U mnogim biskupijama i župama i kod nas proslavljaju se tko da se krštavaju mnoga djeca, a tamo gdje to dospiju čine sami biskupi. U našoj župi bit će tri krštenja na misi u 10 sati.

Sutra je sv. Ćiril Aleksandrijski,u utorka je sv. Irinej Lionski, u srijedu je blagdan Sv. Petra i Pavla.  Druga nedjelja je 14. kroz godinu i Sv. Toma, apostol.

Prošle srijede, 22. ov. mjeseca u Brinju je bio susret ministranata naše biskupije. U nogometnoj utakmici koja se organizirala u drugom dijelu susreta, prvo mjesto osvojili su ministranti iz župe Otočac.  Na susretu je sudjelovalo naših 14 ministranata.