POZIV NA SLAVLJE "IVANJE" U ŠVICI
PROMIČBENI LETAK ZA SLAVLJE "IVANJE" U ŠVICI
Približava se godišnja proslava župne svetkovine - blagdana zaštitnika župe Švica, Sv. Ivana Krstitelja. Slavlje će biti dodatno svečano, jer će desetero krizmanika primiti sakrament svete Potvrde. Ali bit će ne samo posebno nego i povijestno po tome što će švička crkva konačno, nakon što je dobila dva bočna oltara, biti urešena i "kompletirana" također glavnim oltarom!
Za to glavno slavlje 24. lipnja, župljani će se pripremati trodnevnicom od 21. do 23. lipnja, večernjim programom od 18 sati.

Kako bi župljani imali kod kuće "podsjetnik" i poticaj za sudjelovanje u programu, tiskan je letak sa sadržajem svih dana slavlja, a svi ga mogu uzeti u crkvi ali i dati svojim prijateljima i rodbini.
Radi toga objavljujemo ga i ovdje da program bude dostupan također Švičanima koji žive blizu ili daleko od rodnoga mjesta, a poglavito onima koji su planirali doći u Švicu na ovogodišnju "Ivanju"...