6.nedjelja kroz godinu
Danas 13.veljače, na šestu nedjelju kroz godinu središnje euharistijsko misno slavlje u župnoj crkvi Presvetog Trojstva predvodio je i propovijedao vlč.mr.Marinko Miličević – kancelar biskupije Gospićko-senjske.

U svom nagovoru mr.Miličević je kazao: Današnja čitanja nam otkrivaju nekoliko dimenzija zapovijedi u svijetlu Kristove osobe. Ako čovjek mora biti drugome čovjeku vjeran, to je mudrost Božja. Blago onima koji budu tako i druge podučavali. Želja se mora očitovati i pokazivati kao punina odgovornosti. Kako to da neki ljudi ne slave Boga, ne služe Bogu, a kao da im je sve dobro u životu. Bog vidi što je čovjeku u srcu, ali moramo znati da nije konačna istina na ovoj zemlji. Kako se često razmišljalo da je mudar čovjek onaj koji je lukav, da je samo njemu dobro. Čovjek mudar po Bogu je onaj čovjek koji traži Boga u svom srcu i svim okolnostima života. To je njegova glavna radost. Bog jedini briše grijehe, Bog je ljubav i milosrđe.

Liturgijsko pjevanje animirao je crkveni zbor pod vodstvom prof.Branke Bernardi.

Današnje euharistijsko slavlje – svetu misu prenosio je Hrvatski radio na svom prvom programu u 11,00 sati.