Darovan oltarnik - koperta za kapelicu MB na Fortici
Kapelici Majke Božje od sedam žalosti na Fortici u Otočcu uz vanjsko uređenje i fasadu, izmjenu ulaznih vrata jučer je darovan i oltarnik – koperta ručno izrađena od strane uzorne vjernice Marije Ostović, poznatije kao „Tete Maše „ .

Gospođa Maša izradila je mnogobrojne oltarnike za crkve u Gospiću, Sincu, Prozoru, Ličkom Lešću te Visovcu kod Šibenika.

U kapelicu MB od sedam žalosti darovan je i veliki metalni stalak za svijeću, te velika svijeća od strane Marije Fras rođ.Bogdanić ( rođene u Otočkoj Dubravi a sada živi u Njemačkoj ) .

Od samog početka uređenja brda Fortica glavni inicijator skoro svih akcija je gospođa Ruža Marković uzorna vjernica župe Otočac i članica Društva „Hrvatska žena Otočac“ uz nju je i Marija Bogdanić te Milan Gomerčić – Šoleta .