Sinac - održan dekanatski sastanak
Danas, 7.ožujka, u Sincu svećenici Otočkog dekanata imali su dekanatski sastanak.

Raspravljalo i dogovorilo se o korizmenom hodočašću u Gospićku katedralu. Ovogodišnje hodočašće bit će u znaku priprave za sudjelovanje na susretu s papom povodom proslave Svjetskog dana obitelji, 5. lipnja o.g. Na današnjem sastanku u Sincu mons.Tomislav Šporčić, generalni vikar biskupije govorio je o tom programu i on je u cjelosti prihvaćen od svih svećenika. Među ostalim prihvaćen je molitveno-pokornički program kojeg je predložio Forum obiteljskih zajenica u Zagrebu, a kojeg ćemo mi župljanima prikazati iduće nedjelje koristeći se letcima koje je "Forum" pripremio.

Na korizmeno hodočašće u Gospić posebno će biti pozvani roditelji ovogodišnjih krizmanika iz svih župa Otočkog dekanata. Roditeljima će se uputiti posebno pismo.