U crkvi u Brlogu postavljena propovijedaonica
Danas, 21. svibnja 2011. u župnoj crkvi u Brlogu uz montiranje obnovljenog oltara postavljena je i obnovljena propovijedaonica, koja je u Domovinskom ratu bila srušena i demolirana.

Oltar i propovijedaonicu obnovio je akademski slikar Neven Kralj. Pri postavljanju kako oltara tako i propovijedaonice sudjelovalo je više župljana. Jedan dio župljana je oko crkve pokosio travu i očistio smeće. No, u ovom tjednu koje je pred proslavu župnog patrona Pohoođenja Bl. Dj. Marije i to u subotu, 28. ov. mj. predstoji još puno posla da bi se crkva priredila za blagdan. Nadamo se da će sve to biti sve u najboljem redu.

Župljani Brloga nakon zajedničkih akcija u crkvi i pred crkvom odmaraju, "gase" žeđ te usput dogovoraju što još predstoji za urediti.