Četrdesetak maldih intelektualaca iz Samobora u posjeti našoj župi
Danas, 17. rujna o.g. župu Presvetog Trojstva u Otočcu pohodila je grupa od četrdesetak mladih intelektualaca iz Samobora. Isti su boravili u Gackoj dolini, a posebno su se zadržali u župnoj crkvi Presvetog Trojstva.

U crkvi ih je dočekao župnik mons. Tomislav Šporčić koji im je govorio o Otočcu kroz povijest i danas. Posebno im je svratio pozornost na osnivanjeotočke biskupije 1460 godine od pape Pia II. Većina ovih mladih su i glazbenici. U tijeku čitave mise izvodili su vrlo lijepe melodije na zavidnoj umjetničkoj razini. Vodio ih je fra o. Nikola Vukoja.

Bili su zadivljeni ljepoti naše crkve te izrazili zadovljstvo što su upravo ovdje mogli slaviti sv. Misu i zadržati se u pobožnoj meditaciji.