Aktivni početak župne kateheze
Danas, 25. rujna o.g. na misi u 9 sati sudjelovalo je navjeći broj vjernika, što djece i roditelja ali i statarijih, možemo reci od krizma i prve pričesti da nije toliko broj vjernika bio u crkvi.

Vrijedilo je nagalšavati važnost ove katehetsko-vjeronaučne nedjelje te aktivni početak godine župne kateheze u našoj biskupiji. U župnu katehezu uključeno je više vjernika - laika. A to su: prof. Ivan Gomerčić, gđe: Valentina Grahovac, Vera Delač, Ljiljana Lončar, Elizabeta Božičević, gdice: Kristina Sigurnjak i Jelena Uzelac.

Veliki broj je malih pjevača, ali i broj ministranata se znato pojačao. Molimo se Gospodinu za njihovu ustrajnost, ali molimo i druge vjernike da se aktivno uključe u župnu zajednicu.

Župnik okružen većim brojem ministranata i s djecom koja nisu imala mjesta u lađi crkve te su se smjestili u prostrani prezbiterij.