Vjenčanje Ivice i Jelene
Danas, 8. listopada 2011. u župnoj crkvi u Otočcu vjenačni su Ivica Ovas iz Čovića i Jelena Vlaisavljević iz Otočca. Imli su veliki broj uzvanika - svatova.

Župnik je propovijedao na temelju teksta sv. Pavla apostola Korinćanima - Hvalospjev ljubavi i evanđelja gdje Isus govori o gradnji kuće na čvrstoj stijeni. A to je vršenje volje Božje.

Mladi kad ulaze u brak žele stvoriti obitelj, podignuti kuću ne samo kamenu nego kuću i Dom gdje će vladati prava ljubav. Prava ljubav koja više misli na drugoga nego li na sebe može se trajno imati samo ako smo u zajedništvu s Bogom te molimo njega za pomoć da ustrajemo u vrizi za drugoga i onada kad je nama teško.

MI kršćani kao najvažniju istinu vjere vjerujemo da je Bog s nama, da nismo sami, te vjerujemo da je ljubav koju imamo jedni prema drugima ima svoj izvor u Bogu.

Čestitajući mladencima župnik im je zaželio da rastu u toj vjeri predajući sebe jedno drugome i čineći dobro drugome.