Krštenje Eve Lončar
Danas, 6.studenog na 32.nedjelju kroz godine na našoj župnoj crkvi Presvetog Trojstva bilo je posebno svečano. Prilikom središnje euharistije u 11 sati koju je predvodio i propovijedao mons.mr.Tomislav Šporčić u zajedništvu s don Jurom Ladišić, krštena je djevojčića Eva Lončar, treće dijete u obitelji Ljiljane i Ivice Lončar iz Otočca.

U svojoj homiliji župnik je kazao kako nova crkvena godina započinje za tri tjedna. Cilj našeg života je da se usreći, da bude sretan. Danas se govori o sreći koja je viječna sreća. Isus govori o deset djevojaka, 5 mudrih i 5 malo naje mudrih ( ludih ). Moramo biti budni i vidjeti što je važno. Moramo se naučiti moliti i slušati, uvjeka nam se nekuda žuri. Moramo se učiti strpljivosti, moliti i slušati, steći kondiciju duhovnog života, sabranosti, biti u šutnji. Moramo se učiti prepoznati Gospodina da bi ga doživjeli.

Euharistijsko slavlje animirao je crkveni zbor predvođen prof.Brankom Bernardi za orguljama.

( Veliki broj vjernika na sv.Misi )

( Gospođa Ljiljana Lončar s svojom kćerkom Evom na krštenju. Gospođa Lončar je učiteljica, aktivna suradnica u našoj župi u liturgiji, čitačica, pjeva na prvoj Misi nedjeljom u 9 sati, te sudjeluje u župnoj katehezi - vodi jednu grupu učenika ).