Mons.Šporčić služio sv.Misu u Kompolju
Danas, na 32. nedjelju kroz godinu, 7. studenog 2010. župnik otočki i generalni vikar mons. Tomislav Šporčić prvi put je služio sv. Misu u župnoj crkvi Sv. Stjepana, prvomučenika u Kompolju, i to kao privremeni upravitelj župe Komolje, Švice i Brlog. Naime, župnik ovih župa vlč. Mile Rajković odsutan je radi liječenja.

Mons. Šporčić naglasio je kako će do daljnjega sv. Misa u Komplju nedjeljom redovito biti u 13 sati. Pozvao je vjernike da i dalje prikupljaju sredstva za obnovu Crkve koju je za što ih je potaknuo mons. dr. Milan Šimunović prošlih nedjelja. Pozvao je sve one koji su VII. i VIII. razredi da se uključe za pripremu za krizmu. Krizma će vjerojatno biti druge godine, ali priprema treba biti dvije godine. a tako i za prvu pričest II. i III. razrede osnovne škole priprema mora biti u tijeku dvije godine.