Osvrt na blagoslov obitelji i kuća
Hvala Vam svima koji ste nas primili u svoj dom i koji ste to željeli a niste mogli iz vama znanih razloga. U mnogim kućama i stanovima cijela se obitelj okupila na molitvu, strpljivo ste nas taj dan čekali i dočekali. Hvala na razumijevanju i strpljivosti.

Mnogi su nas radosno dočekali na ulaznim vratima, primili i počastili. Zahvaljujemo vam na prijemu u vaš dom, na susretu i na svakom daru. Dar bilo kojem svećeniku kod blagoslova ide za potrebe naše župe, u našu župnu blagajnu. Ujedno molimo i za oproštenje ukoliko nešto s naše strane nije bilo u najboljem redu.

Ukoliko netko nije bio kod kuće ili smo ga preskočili, prijavite se u župni ured doći ćemo na naknadni blagoslov u vrijeme kad vam to odgovara. Ukoliko netko još nije nabaio "VRILO" možete ga uzeti u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu.