Vjenčarnje Josipa Laškarina i Sanje Veličan
Danas, 12. svibnja 2012. u župnoj crkvi u Otočcu vjenčali su se Josip Laškarin i Sanja Veličan. Vječano ih je župnik mons. Tomislav Šporčić, koji je održao i progodnu homiliju.

Govorio je o veličini i snazi ljubavi koja je Božji dar čovjeku. No, primljeni dar nije svrha sam sebi. On se dijeli. A ljubav se jača i umnaža kad se dijeli. Ljubav je nezamisliva bez žrtve. Često se ovim pojmom barata u krivom smislu. Tako se koji put govori o ljubavi, a ona je u biti velika sebičnost. Ljubav je uvijek usmjerena ka drugom i tražidobro drugoga. Živjeti ljubav ne može se a da se ne ide tvrdom istrmom stazom. Izdržati životne suprotnosti može biti prava prilika za napredovanje u ljubavi, ali i u promjeni sebe ka boljem i plementijem životu.