Organizacijski odbor SHKM hodočastio na Krasno
Krasno, (IKA) - Članovi Organizacijskog odbora Susreta hrvatske katoličke mladeži u Sisku, predvođeni sisačkim biskupom mons.Vladom Košićem, hodočastili su u ponedjeljak 21. svibnja u svetište Majke Božje od Krasna.

Tim zahvalnim hodočašćem i misnim slavljem koje je predvodio sisački biskup u koncelebraciji s upraviteljem svetišta i dekanom Otočkog dekanata vlč. Nikolom Komušancem, članovi Odbora željeli su izraziti zahvalnost na izvrsno proteklom Susretu i brojnim duhovnim plodovima koje je on donio Sisku i Sisačkoj biskupiji, ali i moliti za sve mlade sudionike i SHKM u Dubrovniku 2014. godine.

U neformalnom druženju nakon misnog slavlja, članovi Odbora razmijenili su iskustva i dojmove oba dana Susreta, dok je predsjednik Odbora vlč. Branko Koretić prenio izraze zadovoljstva organizacijom povjerenika za mlade, izrečene na zasjedanju Odbora HBK za mlade.