Karmenica u Kuterevu
Na slavlju Gospe Karmelske, zaštitnice župe, jučer u 11 misu u Kuterevu svečanu svetu Misu predvodio je vlč. Silvio Milin, dekan senjski, a koncelebrirali su župnik Nikola Komušanac, župnik i čuvar svetišta MB Krasnarske i otočki župnikom i generalnim vikarom mons.mr.Tomislavom Šporčić.

Prije mise održana je svečana procesija u kojoj su sudjelovali vatrogasci, volonteri iz Utočišta za medvjede, djeca, mnoštvo vjernika...

Večernju misu u 18 sati predvodio je don Anđelko Kaćunko, crkva je također bila puna, mnogo mladih... Pjevanje predvodio mali zbor, za orguljama Adrijana Burić - pjevali su čak Ave Maria na latinskom.

Volonteri i članovi Karavane mira sudjelovali su i na proslavi Gospe Karmelske 16. srpnja o. g. udružujući se s hodočastima u procesiji prije svečane Mise za taj blagdan u Kuterevu.