Nova imenovanja i premještaj svećenika u Gospićko-senjskoj biskupiji

U Gospićko-senjskoj biskupiji došlo je do sljedećih imenovanja i premještaja:

Vlč. Ivica Tolla (mladomisnik), 15. srpnja 2012., imenovan je župnim vikarom u katedralnoj župi Navještenja BDM u Gospiću.

Fra Nediljko Knezović, svećenik franjevačke Provincije Presv. Otkupitelja, 24. srpnja 2012., razriješen je službe upravitelja župe Sv. Nikole na Udbini i Sv. Jurja u Podlapači.

Fra Božo Ančić, svećenik franjevačke Provincije Presv. Otkupitelja, 24. srpnja 2012., razriješen je službe župnog vikara u župama Gračac, Lovinac, sv. Rok, Ričice, Rudopolje, Palanka.

Fra Božo Mandarić, svećenik franjevačke Provincije Presv. Otkupitelja, 24. srpnja 2012., imenovan je župnim vikarom u župama Gračac, Lovinac, sv. Rok, Ričice.

Mons. mr. Tomislav Rogić, 25. srpnja 2012., razriješen je službe župnika u župi sv. Križa u Ogulinu a imenovan je čuvarom nacionalnog svetišta crkve hrvatskih mučenika na Udbini te sužupnikom župa sv. Nikole na Udbini i excurrendo Sv. Jurja u Podlapači.

Preč. Jure Tutek, 25. srpnja 2012., imenovan je sužupnikom župa sv. Nikole na Udbini i excurrendo Sv. Jurja u Podlapači.

Vlč. Robert Zubović, svećenik Krčke Biskupije, 25. srpnja 2012., imenovan je župnikom župe sv. Krža u Ogulinu.