Prva proba pjevanja s novom orguljašicom
U petak, 7. rujna o.g. Pjevački zbor Sv. Cecilije u Otočcu imao je prvi put probu pjevanja za iduću nedjelju pod vodstvom nove orguljašice i vjeroučiteljice u Otočcu s. Ljubomire Lešić.

Na probi je bio veći veći broj članova Zbora. U dobrom raspoloženju nakon probe pošli su u župni stan na kratko počašćenje i druženje. U razgovoru se istaknula potreba, koliko je to moguće, redovno dolaženje na probe. Također če se poraditi koliko je god moguće da bi Zbor povećao svoje članstvo. Mnogima je nemoguće prihvatiti se takve obaveze, a poneko bi i mogao ali je potrebno imati i dovoljno spremnosti na žrtvu i odricanje. Trebamo se moliti Duhu Svetom da nam dade snage kako bi uz svoje redovne poslove i obaveze bili spremni i doo svoga vremena darovati za bogoslužje Crkve i uopće za služenje koje je slobodno i radosno.