Obilježavanje Dana policije
Dana 28.rujna 2012.godine Policijska postaja Otočac, običježiti će Dan policije i blagdan Svetog Mihovila, zaštitnika policije, paljenjem svijeća i polaganjem vijenaca prema slijedećem protokolu:

U 8,30 sati - polaganje vijenaca i paljenje svijeća kod spomenika hrvatskim braniteljima Domovinskog rata u Otočcu.

U 9,00 sati - Sveta misa zadušnica za poginule i umrle branitelje - policajce u crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu.

Na ovaj poseban dan prisjećamo se stvaranja suvremene hrvatske policije, i hrvatskih policajaca koji više nisu među nama, a prvi su stali na branik domovine i tako stvarali temelje neovisnosti Lijepe Naše.

Prigoda je to prisjetiti se svega učinjenog u proteklom razdoblju, ali i još jednom istaknuti sve napore uložene u osiguravanje sigurnosti na ovim prostorima.