Misa za oslobađajuću presudu generala Gotovine i Markača
Zajedno i dostojanstveno za istinu naziv je svojevrsne akcije koju pokreću Hrvatski branitelji.

Naime, dana 16.11.2012. godine u Den Haagu biti će čitana drugostupanjska presuda generalima Mladenu Markaču i Anti Gotovini.

Povodom toga braniteljska udruga iz Domovinskog rata – Posebna jedinica policije “Sokolovi 1991″ Sinac – Otočac, pozivaju svoje članove na Sv. Misi u Crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu, dana 14.11.2012. u 18.00 sati. Misu predvodi mons.mr.Tomislav Šporčić generalni vikar biskupije i otočki župnik u suslavlju duhovnika Udruge don Anđelka Kaćunka. Zajedno molimo Gospodina i stavimo sve svoje pouzdanje u Njegove moćne ruke!

Na sv.Misi biti će i članovi svih Udruga proizašlih iz Domovinskog rata sa područja Otočca, kao i predstavnici Studentskog zbora Gacke Otočac.

Misnim žrtvama i bdijenjem pokazat ćemo potporu, dostojanstvo, ali i zajedništvo svih naših građana s generalima čija su žrtvovanja bila velika, nesebična i plemenita.

Pridružimo se akciji naših branitelja i dođimo u što većem broju! Pokažimo da smo u mislima i molitvi s našim generalima!