Predstavljamo dječji crkveni zbor
Evo kako je dječji crkveni zbor u Otočcu, opisala jedna djevojčica - zborašica:

Mi smo dječji crkveni zbor „ Anđeli “ iz župe Presvetog Trojstva u Otočcu . Svojim pjevanjem slavimo Gospodina već od 1997. godine kad je nas je okupila i s nama počela vježbati s.Velimira Marinović. Kada je s.Velimira otišla u Gospić, k nama je došla s.Krešimira Vuleta, s njom smo bili sve do polovice ove godine, sada je k nama došla s.Ljubomira Lešić.

Svake subote prijepodne od 10,00 do 11,00 sati se rado okupljamao, vježbamo i družimo. Svi rado dolazimo na probe i aktivno sudjelujemo u pripremi liturgije, na kojoj sudjelujemo pjevanjem i čitanjem.
Nedjeljom pjevamo na sv. Misi za djecu u 9,00. Redovito obilježavamo svojim nastupima važnija misna slavlja kao što su: početak šk. godine, Dani kruha, Sveti Nikola, Božićni koncert, Prva sv. Pričest, Majčin dan i Zahvalnica za školsku godinu, Presveto Trojstvo ( patron župe), kao i blagdan sv.Fabijana i Sebastijana – suzaštitnike župe i Gacke doline te Dan grada Otočca. Nastupali smo i izvan naše župe u drugim crkvama Otočkog dekanata.

Brojimo između 30 i 40 članova od predškolske dobi do osmog razreda.Volimo učiti nove pjesme, družiti se i igrati, te skupljati darove za misije, za nastradale i siromašne. Radujemo se životu i rastemo zajedno uz pjesmu i slavljenje Boga.

Nas vodi vjeroučiteljica i orguljašica č.s.Ljubomira Lešić, a sviranjem orgulja pomaže joj gospođa Gabrijela Degoricija.

Ipak, za sav naš dječji angažman treba posebno zahvaliti našim roditeljima, koji nas često uz velike žrtve dovode na probe, ohrabruju i potiču za prave angažmane.