Blagoslov kuća i domova
Nastavlja se blagoslov kuća i domova ovim redom:

Blagoslov kuća od 6. do 13. siječnja 2013.

U nedjelju poslije podne od 14 sati nadalje blagoslivljat ćemo u ulici Bartola Kašića i to broj 21. 19. 16.

U ponedjeljak, 7. siječnja ćemo nastaviti tako gdje u nedjelju poslije podne stanemo. Vlč. Jure Ladišić blagoslovit će Vatrogasnu i Ćirila i Metoda.

U utorak, 8. siječnja: Vl. Nazora, Nikole Mašića i A. Štampara, a dovršit ćemo i što bi još možda bilo neobavljeno u B. Kašića.

U srijedu: 9. siječnja: naselje Biškupljak počevši od zagrebačke ulice i završavamo s dijelom Fortičke do raskrsnice s ulicom Petra Zrinskog.

U četvrtak, 10. siječnja: Nastavak Fortičke, Frankopanske, Staro Selo i Forcuranje

Petak, 11. siječnja: Dr. F. Tuđmana, Radnička, Marulićeva, Josipa B. Jelačića, Gajeva – dopodne i poslije podne A. Starčevića i R. Boškovića

subota, 12. siječnja: Poljička i I. Senjanina - počevši od kraja (Švice odnosno Komplja)

------

Još ostaje Donja Dubrava te A. Starčevića.
To ćemo ubaciti ako se bude dalo negdje između u ovom tjednu ili u drugi ponedjeljak, 14. siječnja.