Večeras u GPOU predstavljanje dvije knjige!
Večeras, 16. siječnja, u povodu Dana Grada Otočca u maloj dvorani Gackog pučkog otvorenog učilišta u Otočcu bit će predstavljene dvije knjige, i to Prikrivena stratišta i grobišta jugoslavenskih komunističkih zločina autora dr. Josipa Jurčevića i Lika i Podgorje na braniku doma i naroda autora Ive Vukića.

O knjigama će govoriti mons. dr. Mile Bogović, prof. Ante Beljo, prof. Andrija Benković i prof. dr. Josip Jurčević. Gradski muzej Senj priredit će u Gackom pučkom otvorenom učilištu i prigodnu tematsku izložbu.

Predstavljanje tih vrijednih historiografskih naslova upriličuju Grad Otočac, Župa Presvetog Trojstva i Gacko pučko otvoreno učilište Otočac, a program predstavljanja uveličat će Crkveni zbor iz Otočca.

Program predstavljanja knjiga počet će u 19.00 sati.

Svi su pozvani na ovu svečanost knjige.