53. teološko-pastoralni tjedan
U organizaciji Katoličkoga bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu od utorka 22. siječnja do četvrtka 24. siječnja 2013. u Međubiskupijskom sjemeništu na zagrebačkoj Šalati, Voćarska 106, održat će se 53. teološko-pastoralni tjedan: Vjera u Boga Spasitelja danas.

Otvaranje tjedna bit će 22. siječnja u 9 sati, a nakon pozdravnih riječi prof. dr. sc. Tončija Matulića, dekana Fakulteta, i drugih visokih uzvanika, zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić predvodit će euharistijsko slavlje s početkom u 12 sati.

Teološko-pastoralni tjedan znanstveni je i pastoralni skup teologa u promišljanju nad aktualnim temama koje dotiču život Crkve, s ciljem trajne izobrazbe i usavršavanja nositelja raznih službi i poslanja u Crkvi. Skup je otvoren i svima drugima koji se zanimaju za te teme.