Predbožićni susret svećenika u biskupiji
Predbožićni susret svećenika Gospićko-senjske biskupije održan je u ponedjeljak 13. prosinca u Gospiću. Susret je počeo u katedrali Navještenja BDM gdje je duhovno razmatranje za četrdesetak svećenika na čelu s gospićko-senjskim biskupom Milom Bogovićem održao fra Jakov Prcela iz Gračaca.

Susret je nastavljen u zgradi ordinarijata pozdravnom riječju biskupa mons.dr. Mile Bogovića, nakon čega je generalni vikar biskupije mons. mr. Tomislav Šporčić najavio središnjeg predavača, profesora na riječkoj Teologiji i župnika Senja dr. Richarda Pavlića. On je govorio o radosti u svjetlu Božića. Ako itko ima razloga za radost onda su to vjernici, za koje je glavni razlog radosti Božji pohod, Božja ljubav. Nakon kratke rasprave svećenici su upoznati s katehetskim materijalom koji može dobro doći u ovoj katehetskoj godini.

Na kraju je u ime svećenika biskupije mons. Mile Pecić biskupu mons. Bogoviću zaželio sretne Božićne blagdane i blagoslovljenu Novu godinu.