Svečanost Prve pričesti
Na svetkovinu Presvetog Trojstva 26.svibnja - zaštitnika naše župe imamo svečanost Prve pričesti.

S tim u svezi dajemo vam ove informacije:

1. Ovaj tjedan ( u ponedjeljak, utorak, srijedu i četvrtak ) neka prvopričesnici budu na večernjoj misi u 18,30 sati. U tijeku i nakon mise uvježbavat će se program za samu svečanost.

2. U ponedjeljak, nakon sv.Mise u 18,30 sati podijelit će se haljinice u župnoj dvorani.

3. U petak, u 17,30 sati doći će na ispovijed roditelji, krsni kumovi, ukućani i ostala bliža rodbina. Tako da se i oni u nedjelju s prvopričesnicima mogu pričestiti. To će najviše doprinjeti ovoj svečanosti.

4. U petak nakon sv.Mise neka roditelji donesu svoj prilog za troškove oko ove svečanosti u iznosu od 50 kuna. Tu je uračunata: Uspomena na prvu pričest, Moj mali molitvenik kojeg će se prvopričesnicima podijeliti nakon svečanosti u nedjelju, uređenje crkve za svečanost.

5. Prvopričesnici će doći na ispovijed u subotu u 8,30 sati.

6. Svečanost Prve pričesti bit će na misi u 11 sati. Stoga je potrebno da prvopričesnici budu u dvorištu Pastoralnog centra u 10,45 sati odakle će prvopričesnici u pratnji svojih roditelja poći u crkvu.

------------

Molimo sve da se kod svečanosti ne naguravaju svi mogući fotografi.U crkvi za vrijeme sv.Mise snimat će samo službeni fotograf.

U nadi da će mo svi nastojati u pomaganju ove svečanosti unaprijed zahvaljujem,
Uz pozdrav i poštovanje - župnik mons.Tomislav Šporčić