Premještaji svećenika u biskupiji
Dekretom gospićko-senjskog biskupa Mile Bogovića došlo je do promjene svećenika na nekoliko župa:

vlč. Nikola Prša, mladomisnik, imenovan je župnim vikarom u Senju, vlč. Josip Šimatović, mladomisnik imenovan je župnim vikarom u Gospiću, vlč. Šimo Božić, imenovan je privremenim upraviteljem župe Krasno i Kuterevo. Vlč. Nikola Komušanac, zbog bolesti, spriječen je obavljati župničku službu na Krasu i Kuterevu.

Župa Ogulin II (bl. Alojzija Stepinca) dobila je nove svećenike, dosadašnji župnik fra Marijan Jelušić odlazi na novu službu u Rijeku a za župnika je imenovan fra Tomislav Vrsaljko, župni vikar fra Vice Blekić odlazi na novu službu u Zagreb a za župnog vikara imenovan je fra Tomislav Kero.

Župe Vratnik, Lipice i Zavalje dobile su nove župnike. Don Anđelko Kaćunko, uz Kompolje (i Brlog), vodit će župu Vratnik, vlč. Pejo Ivkić, uz Brinje, vodit će župu Lipice i vlč. Mile Šajfar, uz Drežnik i Vaganac vodit će župu Zavalje.