Vjenčani Kristina i Mirko
coleDanas, 22. rujna u župnoj crkvi u Otočcu sakramenat braka sklopili su zaručnici: Mirko Bradičić i Kristina Barković. Obred vjenčanja sa svečanom sv. Misom predvodio je župnik otočki mons. Tomislav Šporčić.

Župnik je u homiliji istaknuo tri vrednote koje su vbitne sastanice brka i obitelji. A to su: ljubav, vjernost i blagoslov. To su vrednote na kojima se gradi kuća braka i obtitelji. Sve se one čuvaju nošenjem križa Kristova koji se u vjerničkom životu očituje i pojavljuje. Samo se s ljubvlju nošen križ može pobjediti sve životne nevolje koje se u životu pojedinaca ali i u životu svakog braka i obitelji mogu pojaviti. Dok čestitamo mladencima ujedno molimo da uvijek pobjeđuju u Kristovom križu.
331935