Vjeronaučno-katehetska nedjelja
kateheza
U nedjelju, 22. o. mj. u župama Gospićko-senjske biskupije proslavljala se Katehetska nedjelja. U Otočcu smo posebno pozvali vjeroučenike i njihove roditelje. Velik broj ih je poslušao te s pažnjom i pobožnošću sudjelovali na bogoslužju. Nakon sv.Mise roditelji II. razreda primili su formulare za prijavu pripreme za prvu pričest, a roditelji VII. za prijavu pripreme za sv. Krizmu.

U 9 sati radosno i složno pjevao je Mali zbor pod vodstvom gđe Gabrijele za orguljama i s. Ljubomire koja je kordinirala pjevanje između Zbora i puka.

U 11 sati pjevao je Veliki zbor pod vodstvom s. Ljubomire. Župnik je djelomično čitao i protumačio poruku koju je za ovaj dan uputio biskup gospićko-senjski mons. dr. Mile Bogović.