Treći ovogodišnji turnus - Tečaj o braku
tečajU petak, 18. ov.mj. u 19 sati u župnoj dvorani u Otočcu bit će prvo predavanje Trećeg turnusa ovogodišnjeg Tečaja o braku.

Prvo,uvodno predavanje imat će povjerenik za pastvu obitelji i genralni vikar mons. Tomislav Šporčić.

Drugih večeri predavanja će održati dr. Zrinka Rusan, liječnica iz Zagreba, prof.Nives Tomić iz Ogulina, prof. dr.Richard Pavlić, profesor na Teologiji u Rijeci.

Tečaj se održava u tijeku dva vikenda /petak, subota i nedjelja/. Na Tečaju su pozvani svi oni koji se kane vjenčati u ovoj i u prvom kvartalu iduće godine, a da nisu do sada obavili Tečaj. Tečaju trebaju pristupiti i oni koji su se vjenčali bez Tečaja s obećanjem i odredbom da su taj tečaj dužni obaviti poslije vjenčanja, jer prije vjenčanja nisu obvalili, odnosno prekasno su se javili.

Za sada je prijavljeno 10 zaručničkih parova. Molimo sve druge koji trebaju obaviti Tečaj da se jave svome župniku i Voditelju Tečaju u Otočcu mons.mr.Tomislavu Šporčiću.