Trinitasu torta i ruže!
vis1
Nakon nedjeljne mise u 18.30 sati zbor mladih VIS Trinitas upriličio je u crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu koncert duhovne glazbe u povodu 2. godišnjice postojanja. Decentno profinjena i usklađena izvedba bila je užitak za uši, oči i srce, pogotovo dvoglasja, a članovima zbora na odličnom nastupu, i uopće na djelovanju u župi, zahvalio je generalni vikar, otočki dekan i župnik mons.mr. Tomislav Šporčić. Također je u ovoj prigodi pokretač Trinitasa don Anđelko Kaćunko podsjetio na sudjelovanje zbora na nedavnom Papa-festu, pokazavši što su donijeli iz Solina - priznanje za sudjelovanje i statuu Ivana Pavla II.

Prekrasno iznenađenje pripremili su pak prijatelji iz zbora župe Sinac, koji su slavljenicama na kraju poklonili ruže.

Župnik mons.Tomislav Šporčić i don Anđelko Kaćunko istaknuli su njihovo sudjelovanje na Papafestu - na spomen Bl: Ivana Pavla II., gdje su dobili priznanje i za uspomenu umjetnički kip bl. Ivana Pavla II.

Papafest se održava već 15 godina na spomen pohoda pape gradu Solinu prije 15 godina.
Nakon svečanosti u crkvi članovi Zbora Trinitas kao i njihovi prijatelji nastavili su druženje uz pjesmu i počašćenje u župnoj dvorani uz slavljeničku tortu i pjesmu.

Čestitamo dragim pjevačima uz najblje želje za budućnost zbor kao zajednici ali i svakom članu osobno radost i zadovoljstvo u vjerničkoom životu koji se pomaže i ovakvim susretima i programima.
t2
Ana Marija Jurković prati pjevanje na orguljama, a večersa je na Koncertu pratila i na klaviru.Dok je isto činio s gitarom Dario Košćak, vjeroučitelj na Osnovnoj i Srednjoj školi u Otočcu.
t1

Galeriju fotografija pogledajte na portalu http://www.glasgacke.hr/

M.K.G./ T.Š.