Sv. Mise na blagdan Svih Svetih i Dušnoga dana
U petak je zapovijedani blagdan i svetkovina Svih svetih.

Sv. Mise u Otočcu bit će: U 9 i 18 sati u župnoj crkvi u Otočcu. Naši vjeroučenici (prvopričesnički i krizmanički kandidati trebaju doći na misu u 9 sati u župnu crkvu)

U 11 sati u crkvi Majke Božje u Poljicima. Poslije mise bit će odrješenje za pokojne na groblju.

U Dabru će sv. Misa biti u 14,30 sati.

U subotu je blagdan Dušnog dana.
U 9 i 18 sati sv. Mise bit će u župnoj crkvi a u 10 u kapelici sv. Josipa na groblju Gornja Dubrava te nakon sv. Mise odrješenje za pokojne kod središnjeg križa na groblju.

Ovih dana prigodom blagdana Svih svetih i dušnog dana poći ćemo na groblja naših pokojnika. To je lijepo i humano. No, nemojmo se zaustaviti samo na tome da hodamo po grobljima. Puno je važnije za nas i za naše pokojne da se za njih molimo kad smo na groblju, ili smo negdje drugdje, a posebno da za njih prikazujemo sv. Mise. Da molimo u zajednici vjernika prikazujući najviše što možemo a to je služba Euharistije. Najprije treba poći na misu pa onda ako se dospije pohoditi grobove. Što se tiče svijeća i cvijeća nemojmo previše na to trošiti. Dosta je jedan cvijet i jedna svijeća.