Sv.Misa u Domu za starije i nemoćne
Dom stariji i nemoćni
Dana, 31. listopada o.g. uoči svetkovine Svih Svetih u Domu za starije i nemoćne u Otočcu bila je Sv. Misa koju je predvodio i propovijedao mons. dr. Milan Šimunović, a s njim su suslavili i mons. Tomislav Šporčić, župnik otočki i vlč. Jure Ladišić,duhovnik slabovidnih.

Mons.Šimunović za sve prisutne govorio živo i zanimljivo. Govorio je o svecima te njihovim kvalitetama,tj.što spada na svetost i što se njoj suprostavlja. Svi su, to se je vidjelo mogli razmjeti i aktivno sudjelovati u ovom izlaganju.

Na misi je bilo oko 50 osoba - štićenika Doma. Većina je do zajedničke dvorane došla sama, a nekima je trebala pomoć sestara, a nekima je ipak trebalo u sobu donijeti i sv. Pričest. Ovaj put sudjelovao je najveći broj štićenika ovoga Doma na Sv.Misi.