Svetkovina Svih Svetih u Dabru
dabar
Danas na svetkovinu Svih Svetih u župnoj crkvi u Dabru služena je Sv. Misa a nakon Sv.Mise pošlo se je na groblje gdje je bila molitva odrješenja za mrtve.

Misu i molitvu na groblju predvodio je župnik mons. Tomislav Šporčić. Na misu su došli mnogi iz Zagreba, Otočca i drugih krajeva kamo su Dabrani odselili. Lijepo, toplo i mirno vrijeme omogućilo je svima doći, zadržati se i sresti sa poznatima kod crkve ali i na groblju. Mnoge prigode vjernici imaju da se susretnu. A to je zaista potrebno svima, posebno starijima i osamljenima gdje se teško može vidjeti i susjeda, a kamoli neki veći skup ljudi. Sada treba čekati drugu priliku.

dabar1
Okupljeni narod na Sv.Misi u župnoj crkvi u Dabru pobožno i pažljivo prati Sv.Misu, slušajućai riječ Božju i smisao svetkovine Svih Svetih. Okupljeni su s raznih strana.