Biskupijski susret liturgijskih čitača
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
U subotu 23. studenoga u župi Ličko Lešće kod Otočca održan je redoviti godišnji susret liturgijskih čitača Gospićko-senjske biskupije.

Susret je započeo molitvom Trećeg časa u župnoj crkvi BDM od Ružarija koju je predvodio kancelar biskupije mr.o.Marinko Milićević a nastavak je održan u pastoralnoj dvorani župe. Sve sudionike susreta, njih preko sedamdeset iz svih dijelova biskupije,a najviše ih je bilo (njih 10) iz župe Presvetog Trojstva u Otočcu pozdravio je generalni vikar biskupije i otočki dekan, mons. mr. Tomislav Šporčić najavivši temu te je predao riječ predavaču angažiranom laiku, voditelju duhovnih obnova i kazališnom glumcu Rajku Bundalu koji je govorio na temu „Čitač u službi Božje riječi".

tečaj3