Prijem novih ministranata
c3

Na današnju svetkovinu Krista Kalja župnik mons.Tomislav Šporčić je na misi u 9 sati svečano primio devet novih ministranata u ministrantski zbor.

Sam obred primanja pripremili su ministrntski voditelji Kristijan Pajdaković i Marin Samaržija.

Nakon ispovijedi vjere zajedno sa svim prisutnim vjernicima ministranti su obećali redovitost u vršenju svoje službe. Župnik je blagoslovio njihvu ministrantsku odjeću predstavljenu posebno u crvenim pojasevima, predao svakom križ i izmolio blagoslovnu molitvu. Ministranti su molili molitvu vjernika, a na kraju mise jedan od primljenih koji bio redovit i tijeku priprave dobio je posebnu pohvalnicu, a to je Gabrijel Orešković.

c2
( Molitvu vjernika čitao je Gabijel Orešković koji je uručena i posebna pohvalnica.)

( Ministranti s župnikom )

( Raspjevani članovi Maloga zbora na misi u čast Krista Kralja )