Božićno ispovijedanje
kaćunko
Približili smo se Božiću slaveći svakodnevno mise zornice. Vjerujemo da i u svojim obiteljima češće i sabranije molite, te nastojite nešto više pročitati iz vjerničkog života. Tako smo se i najbolje mogli pripraviti na sakramentalni susret s Kristom, posebno u sakramentu sv. Ispovijedi.

Pokorničko bogoslužje i božićno ispovijedanje bit će u našoj župi idućeg petka u 17 sati, a za vjeroučenike od IV. – VIII. razreda bit će u subotu, 21. ov. mj. u 8,30 sati.

Pozivamo sve da se priključite ovom prije svega Pokorničkom bogoslužju ali i ispovijedi, ako ne baš u petak neka to bude priprava i za neki drugi da, ako se baš netko ne bi mogao osjetiti u petak pripravan za pristup sakramentu ispovijedi. Preporučamo da pozovete svećenika za ispovijed vaših starih i bolesnih.

--------------

U srijedu, 18. ov. mj. od 9,30 – 11,00 sati. Svećenici vlč. Jure Ladišić i mons. Tomislav Šporčić bit će u Domu za starije i nemoćne. Najprije će ispovijedati bolesnike a onda će biti sv. Misa.