Duhovna obnova - Dan župa Kuterevo, Krasno, Donji i Gornji Kosinj
a7
Duhovna obnova u svjetlu nužne evangelizacije za prenošenje vjere na temelju enciklika pape Franje "Svjetlo vjere" i "Radost Evanđelja" nastavlja se dalje, a u sklopu programa proslave Sv.Fabijana i Sebastijana suzaštitnika župe Otočac i Dana grada Otočca, te zaštitnika Gacke doline večeras ( subota ) 18.siječnja susret je vjernika u župnoj crkvi i dan župa Kuterevo, Krasno, Donji i Gornji Kosinj.

Na ovu misu posebno su pozvani mladi: srednjoškolci, studenti, zaposleni i oni koji to čekaju. Predvoditelj misnog slavlja je mons.dr.Milan Šimunović, umirovljeni profesor na Teologiji u Rijeci ( rođeni Kompoljčanin ).

Tema večeri : Svjedočenje/mučeništvo u temeljima vjere - za bolji svijet.

Pjevanje predvodi zbor mladih "Trinitas". Nakon mise druženje u župnoj dvorani.

Svake večeri prije mise koja počinje u 18,00 sati moli se krunica i usput je prigoda za sv.Ispovjed.