TJEDNI ŽUPNI LISTIĆ

NOVOST u našoj župi! Na prvu nedjelju Došašća vjernicima je ponuđen probni primjerak TJEDNOG ŽUPNOG LISTIĆA, veličine A5 formata, naziva ZAJEDNICA prema zajedništvu osoba Presvetoga Trojstva, koje je titular naše župe, a to je ujedno posvješćivanje vjerničke zadaće župljanima - izgradnja zajedništva župne obitelji.
Listić na 2 stranice donosi sažetak nedjeljnog evanđelja i njegovo kratko tumačenje, zatim tjedni raspored svetih misa s redkom Pripjevnoga psalma za svaki dan te nekoliko glavnih obavijesti.
Listić će izlaziti do Božića, a vjernicima će biti ponuđen na stolu za tisak da ga mogu uzeti i ponijeti kući. Ako ga župljani budu smatrali koristnim, listić će biti objavljivan redovito za svaku nedjelju. Za veće svetkovine - Božić, Fabijanovu, Uskrs, Trojstvo... - imat će četiri stranice iste veličine.
Već smo dobili jedan simpatičan i duhovit prijedlog (u stilu "dječje radionice"), pa molimo župljane da nam prenesu svoje dojmove, prijedloge, sugestije i sl. radi mogućih poboljšanja.