Sveta Marija Bogorodica, Nova godina, Svjetski dan mira.

Na svetkovinu Bogorodice Marije, Novu godinu i Svjetski dan mira 1. siječnja misno slavlje u  crkvi Presvetog Trojstva u Otočcu, u 11,00 sati  predvodio župnik mons.Marimko Miličević.  Poslužitelji oltara bili su bogoslovi Kristijan Pajdaković iz Otočca i Karlo Špoljarić iz Perušića.

Važno je dragi vjernici da se mi ispravno postavimo u ovom vremenu prema onim događajima i zadacima koji stoje pred nama, a pogotovo prema ljudima, da mi budemo ono što trebamo biti. Pred svakim su zadaci i svatko računa s određenim mogućnostima.

Euharistijsko slavlje animirao je crkveni zbor "Sv.Cecilija" predvođen prof. Brankom Bernardi za orguljama.

Ovakvo toplo vrijeme kao danas i oni vjernici od 90 godina ne pamte, danas je u gradu Otočcu +16*C, pa su dvojica mladića u zadnjoj klupi u crkvi u kratkim rukavima.

/ib/