TJEDNI ŽUPNI LISTIĆ - novi izgled i uloga

Naš TJEDNI ŽUPNI LISTIĆ ima od nedjelje 1. listopada 4 (četiri) stranice te je namijenjen također župama Sinac i Švica. Bezplatan je pa vjernici mogu uzeti više primjeraka te jedan imati u kući, a drugi stalno nositi sa sobom ili pak nekome dati! Osim razmišljanja o evanđelju i razporeda sv. misa, listić kao i dosad sadrži posebnu Božju poruku za svaki dan, ali ima i neke nove poučne priloge, kao i važne obavijesti za sve tri naše župe i filijale, tj. za Otočac, Sinac, Švicu, Dabar, Ramljane, Čanak, Crno Jezero i Vrhovine.

Naziv našega tjednog listića - ZAJEDNICA - sada još jače posvješćuje da smo ne samo pastoralno, po istim dušobrižnicima, ili teritorijalno i administrativno jače povezani, nego da smo svi zajedno Kristova zajednica, velika "župna obitelj" - Crkva!