Četvrtak - Biblijska večer
biblija

Nakon večernje mise u četvrtak 13.veljače, u 19 sati u dvorani Pastoralnog centra u Otočcu održati će se Biblijska večer.

Biblijski susreti imaju prednost što su otvoreni za sve profile vjernika, počevši od djece do najstarijih. Događa se shvaćanje i produbljenje vjere, na temelju Božje riječi, u međugeneracijskom suodnosu i u obiteljskom ozračju. Budući da su to »ciljani susreti«, to jest usmjereni prema što plodnijem sudjelovanju u euharistijskom slavlju, uz svećenika, pozvani su i važniji »akteri« u pripremi i odvijanju slavlja: vjeroučitelji i katehete, ministranti, voditelji pjevanja i pjevači, čitači, priređivači vjerničke molitve, komentatori, uresitelji crkvenoga prostora i svi ostali zainteresirani župljani.

Predavač je mons.dr.Milan Šimunović, istaknuti katehetičar i pastoralni teolog.