Tečaj o braku
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ovog i idućeg vikenda u Pastoralnom centru župe Otočac održava se Tečaj o braku za zaručnike koji se kane vjenčati ovog proljeća i ljeta. Tečaj je počeo jučer, 21. ov. mj. Jučer je dva sata predavanja održao sam župnik o organizator Tečaja mons.mr.Tomislav Šporčić, a večeras je predavala gđa prof. Nives Tomić, voditeljica Obiteljskog savjetovališta.

Sutra - u nedjelju zaručnici će doći na večernju misu u 18 sati te nakon mise imati kraće predavanje o kršćanskom odgoju u obitelji.

Idućeg petka, 28. ov. mj. predavačica će biti liječnica iz Zagreba dr. Zrinka Rusan. Ona će govoriti o planiranju obitelji.

U subotu večer, 1. ožujka predavač će biti prof. dr. Richard Pavlić, župnik senjski i profesor na Teologiji u Rijeci.