Muškarci brojniji na sv.Misi u Dabru
c1
Danas, 8.ožujka ( subota) je u 14,30 sati u župnoj crkvi Sv. Mihovila bila sveta Misa. Na sv. Misi, kako je vidljivo iz fotografije većina prisutnih su muškarci. To nismo baš naučili gledati da bi muškaraca bilo više nego li ženskih. U Dabru je to češći slučaj. Danas je bila sv.Misa za pok. Dragana Smolčić pa je došla rodbina i znanci. Iako nema velike hladnoće, ali ovdje na ovom Dabarskom brijegu osjeća se hladnoća i onda kad u drugim dijelovima, pa i ličkim, iste nema.

U Dabru se više osjeća zima i radi velikih voda koje su prekrile Dabarsko polje, i pitanje kad će se voda povući. Sad je već manja, ali kažu ljudi da se opet vraća. Do zaselka Budžak nije moguće doći redovnim putem.

c2
Dabarsko polje pokriveno je vodom. Nije došla nikome u kuću, ali ipak je ljepše kad vode toliko nema. Previše podsjeća na razne nevolje koje ljudi imaju radi poplava.

c3

Unatoč velikim vodama u Dabru njegov izvor uvijek jednako izgleda.