Hodočašće za pobjedu obitelji
hod1
Sretno je okončano trodnevno pješačko hodočašće Otočac - Udbina i hodočasnici su se nakon današnjega programa Prvog biskupijskog dana obitelji vratili kući, svojim obiteljima (ovaj put prijevozom). Bilo je to hodočašće znak žrtve i molitve za naše obitelji, a svakako još jedno prekrasno iskustvo samim hodočasnicima.

Iz Otočca su u četvrtak u 11 sati pješke krenuli put Udbine Mile Bogdanić, Verica Cvitković, Alen Jergović, Ana Jergović, Jelena Jergović, Gordana Kranjčević, Ivana Krpan, Davor Peitel, Mateja Posavi, Vera Radotić, Mateja Šporčić i Nikola Žafran, a od Čanka im se pridružio i Darko Furlan. Logistička pratnja bili su Ivan Brajković, Mirko Jergović, Mirko Posavi i Mirko Radotić.

Simbolična pobjeda obitelji u ovome otočko-brinjskom hodočašću ogleda se i u tome što je u njemu sudjelovala kompletna 4-člana obitelj Jergović.

U galeriji fotografija pogledajte prizore s današnjega druženja na Udbini.
M.K.G.