Hodočasnici iz Osijeka posjetili župu Otočac
os2
Danas, 04.svibnja, na treću Vazmenu nedjelju, poslije središnje mise u 11 sati, pedesetak hodočasnika iz Slavonije, Župe sv. Mihaela arkanđela - najstarije Osječke župe posjetilo je i razgledalo župnu crkvu Presvetog Trojstva u Otočcu.

O našoj župi Presvetog Trojstva hodočasnicima je govorio mons.mr.Tomislav Šporčić, generalni vikar biskupije,otočki dekan i župnik, i to od spominjanja na Baščanskoj ploči , stradanvanja u Domovinskom ratu pa do danas.

Velečasni Ivan Vidaković kazao nam je da su jučer posjetili Karlovac i obišli neke crkve, noć su proveli u Krasnu gdje su i noćili, a po povratku za Slavoniju navratili su i do nas u Otočac.
os1
Hodočasnici u našoj župnoj crkvi slušaju izlaganje našeg župnika o našoj crki Presvetog Trojstva
os3