Dovršeni radovi na podizanju župne ostave - višenamjenske spremnice
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dana, 6. svibnja završeni su radovi na izgradnji ostave-spemnišnog prostora za potrebe župe i Pastoralanog centra u Otočcu. Nakon što se uklonila dosadašnja nefunkcionalna drvarnica podignut je ovaj višenamjenski montažni objekt. On će dobro poslužiti za tolike stari koje treba smjestiti na zaštičeno mjesto, da bi odstajale dokle zatrebaju. Crkva, župni stan, dvorane sa svim svojim popratnim inventarom moraju imati ovakvu ostavu da bi svakodnevno bila u funkciji.

Osim toga stara natkrivena drvarnica bila je trn u oku domaćina ali i svakog prolaznika te narušavala izgled čitavog okoliša. Sada, konačno možemo reći da je ovaj prostor u sklopu Pastoralnog centra uređen i doveden do svoje svrsihodnosti. Župnik mons.mr.Tomislav Šporčić se zahvaljuje majstorima na dosta brzom i kvalitentonm izođenju radova.