Kristijan Pajdaković otputovao u dječačko sjemenište "Zmajević" u Zadru
k2
U subotu, 6. rujna o.g. naš župljanin - voditelj ministranata Kristijan Pajdaković u pratnji sa svojom majkom otputovao je u zadarsko Dječačko sjemenište "Zmajević" gdje se je prdružio ostalim sjemeništarcima. Kristijana zajedno s njegovom majkom u Zadar je pratio i vozio svojim autom župnik mons. Tomislav Šporčić. Po dolasku primio ga je ravnatelj sjemeništa preč. Čedomil Šupraha zajedo s prefektom don Ronaldom Ježićem i duhovnikom sjemeništa mr.don Stanislav Weilinski. A od starijih kolega sjemeništaraca Kristijan se dobro poznaje s Markom Grčevićem koji polazi četvrti razred gimnazije. Molimo se za našeg novog sjemeništarca kao i sve svećeničke kandidate da ustraju i napreduju prema svećeništvu.
k3
Po dolasku u predviđenu sobu Kristijanu je mama pomogla složiti stvari u ormar.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Sjemenište je nasuprot katedrale Sv. Stošije ( ovdje se vidi unutrašnjost). Budući je subota pa je već prirerđena za svečanost večernjeg vjenčanja.