Veliki broj vjernika na misi
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ove nedjelje, 21. rujna o.g.na sv.misama u 9 i 11 sati bilo je svečano i lijepo prije svega radi toga jer je misi prisustvovao veliki broj ljudi svih uzrasta a posebno mladih roditelja:
U 9 sati misu je predvodio mons. dr. Milan Šimunović. Kako on tako i župnik u 11 sati mons.Tomislav Šporčić propovijedali su na temu evanđelja. A to je bila prispodoba o pozivanju radnika na posao u Vinograd.Radinici vinograda uključuju se u razno doba dana ali svi dobivaju istu plaću (jedan denar).
Najvažnija je poruka u tome da se radnici odazivaju, da idu na Gospodarev poziv, ne odbijaju, ne odgađaju. Denar predstavlja nagradu koju Bog daje, a on kad daje onda daje potpuno. Svima jednako i nikoga se ne isključuje. DOći u Božji vinograd nikad nije kasno, ali opasnost je u tome ako se ne želi čuti, ili ako se poziv odgađa, to znači da ga se radosno i s ljubavlju ne prihvaća.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Mali - Dječji zbor na misi u 9 sati - u nedjelju, 21. rujna